Biz ne yapıyoruz?

Yıllara dayanan tecrübemizle, Türkiye’nin büyük ve tanınmış kurumsal şirketleri için eğitim, reklam ve kurumsal tanıtım filmleri hazırlıyoruz.
Hizmet ürettiğimiz alanlarda  dünyadaki yenilikleri yakından takip ediyoruz.

2016 ve 2017 yılında belirlediğimiz mottolarla, çalışma yöntemimizi daha verimli ve başarılı bir noktaya ulaştırdık.

 

 

 

 

2016 yılında şirketimizin mottosu,

YÖNLENDİRME idi.

Biz nasıl müşterilerimizin ana hizmet alanlarındaki süreçleri onlardan öğreniyorsak bizim süreçlerimizi de anlatmamız gerektiğini düşündük.

Prodüksiyon alanıyla ilgili tüm aşamalarda müşterilerimizle paylaşımcı, yönlendirici, işi kolaylaştırıcı ve hızlandırıcı ipuçlarını paylaşıyoruz. Bu yöntemi bir çalışma sistemi olarak benimsedik.

Müşterilerimizle birlikte bir ekip olmanın kelimelerle anlatılamayacak yararları var. Bir araya geldiğimizde müşterilerimiz bizim ne yapacağımızı zaten biliyor, ilk projeden itibaren tıpkı bizim onları anlamaya çalıştığımız gibi onlar da bizim gibi düşünmeye başlıyorlar.

Eğer başarılı biçimde bilgi paylaşabilirsek, birlikte çalışırsak, başarının da geleceğine inanıyoruz.

Aynı zamanda müşterilerimizi gereksiz süreçlerle, hemen o anda karar veremeyecekleri konularla yormak istemiyoruz. Bu yöntemin getirisi çok zevkli çekimler, çok başarılı işler, daha az yorgunluk, daha hızlı sonuç ve az revize oluyor. Bu yaklaşım, prodüksiyon planlarımıza da uymamızı sağlıyor.

2017 mottomuz ise,

ŞİRKETİNİZİN PRODÜKSİYON DEPARTMANIYIZ

Geçen yılki YÖNLENDİRME mottosuyla aldığımız sonuçları, bu yıl bu mottoyla pekiştirmeyi hedefliyoruz. Ürettiğimiz filmlerde, yapımını üstlendiğimiz işlerde prodüksiyon aşamalarında müşterimizin departmanı gibi hareket etmeyi önemsiyoruz.

Biz nasıl çalışma ilkelerimizi müşteriye anlatıyorsak müşterilerimizin de iş süreçlerini öğreniyoruz.

Her film bir şey anlatır ama biz yapımını üstlendiğimiz filmlerde tam da bizden istenilen mesajı vermeyi hedefliyoruz.

Müşterimizle kurduğumuz empatinin kazanımları hız, takvime uyma, zaman planlaması, maliyeti düşürme, az revize, etkili, istenilen ve beklenen sonuç elde etmek şeklinde sıralanabilir.

 

 

Clin Media Group…

…bir prodüksiyon fabrikası değil.

Yeni fikirlerin ve alanımızdaki gelişmelerin profesyoneller tarafından paylaşıldığı, kaliteli, yaratıcı ve başarılı ürünlerin üretildiği bir merkez.

Eğitim filmleri çok dikkat ve özen ister. Eğitim filmlerinde anlatılan her şey çalışanlar tarafından doğru kabul edilir. Bu da eğitim filmlerini diğer filmlerden ayıran önemli bir unsurdur. Öğretici film yapmak, bilginin doğru ve sınanmış olmasını gerektirir. Eğitimle ilgili trendleri yakalamak da eğitim yayıncılığında diğer film türlerinden çok daha önemlidir.

Uzmanı olduğumuz alandaki yenilikleri devamlı takip ediyor, kendimizi devamlı geliştiriyor, değiştiriyor ve müşterilerimize her projede günü yakalayan videolar üretiyoruz.

 

Tüm yapılanmamızı kurumsal şirketlerin video ihtiyacına göre düzenledik.

Kendi ekipmanımızla çalışıyoruz.

Kiralama ihtiyacı duymadan gerekli olan tüm ekipmanı kendi kaynaklarımızdan kullanıyoruz. Prodüksiyon süreçlerindeki ekip ve ekipman ihtiyacının hemen hemen tümünü bu şekilde karşılıyoruz.

Film metni / senaryo hazırlama / tüm dillerde profesyonel seslendirme / tüm dillerde çeviri ve alt yazı hizmetlerini profesyonel ekibimizle sunuyoruz.

Back To Top